Menu główne
Kącik historyczny
Ludzie szkoły od początku

 Nauczyciele i pracownicy szkoły od 1945 roku

 

Język polski

Maria Strzelecka, Marian Kosiak, Józef Rybnik, Alicja Godowska-Dymecka, Maria Daniel, Maksymilian Kaczmarek, Ewa Haftarczyk, Anna Kozłowska, Kazimiera Serdeńko, Wiesław Sauter, Zbigniew Palczyński, Bronisław Kumorek, Franciszek Dudek, Anna Piętak-Wesołowska, Anna Owsianna, Danuta Duńska-Kobus, Zbigniew Majewski, Elżbieta Gonet, Jerzy Buziałkowski, Jarosław Suski, Anna Smak-Dziuda, Janina Wiśniewska, Weronika Michajłowska, Alicja Chyżak-Fitas, Arleta Jankowska, Justyna Bojanowska, Rafał Borzystowski

Język angielski    

Seweryna Hellwig, Helena Wojnarowska, Katarzyna Patelka, Magdalena Bilska, Rafał Bilski, Natalia Popowa, Fiona Reynolds, Lia Tinkelman, Ludmiła Karabin, Grażyna Daniliszyn, Tomasz Kowalski, Monika Jedyńska, Małgorzata Krukowska, Monika Bujnowska, Anna Cała, Magdalena Król, Jakub Dąbrowski

Język francuski

Helena Szałkiewicz, Stanisław Kiełbasa-Kaliński, Józefa Słomkowska-Kędziora, Helena Krzyżanowska, Krystyna Nowaczyk, Helena Pyc, Hanna Mickiewicz-Kędziora, Irena Romańczuk, Frederick Blanchard, Monika Alichper, Violetta Król, Julia Nasiadka, Wioleta Syroka, Monika Budna

Język łaciński

Marian Kosiak, Zofia Perzyna, Maksymilian Kaczmarek, Józef Jackowski, Zbigniew Palczyński, Krzysztof Szala, Elżbieta Jastrzębska, Anna Mielnicka, Jarosław Suski, Krystyna Nowaczyk

Język niemiecki

Stanisław Bawankiewicz, Regina Orzełek, Genowefa Pirus, Angelika Napieralska, Jan Spiralski, Urszula Fiedot-Baszczak, Bogumiła Kuczera, Natalia Bucholska, Remigiusz Dolata, Dariusz Lewicki, Małgorzata Rola, Alicja Dąbrowska, Agata Harciarek, Lidia Szymańska, Beata Faron, Katarzyna Lewandowska

Język rosyjski

Helena Szałkiewicz, Maria Sularz, Regina Sarmulejno-Ferkaluk, Janina Ceman-Baturo, Teofila Curzyńska, Aleksandra Wróblewska, Anna Szypowska, Janina Wiśniewska, Agnieszka Andrzejewska

Historia i WOS

Romuald Sałkiewicz, Wanda Jabłokowa, Maria Koźlarek, Natalia Plomer, Aleksander Wrotniak, Lech Bakalarz, Józef Jackowski, Jan Fikus, Wanda Jazielczyk-Teodorowska, Aleksander Parla, Włodzimierz Muszyński, Adela Kosicka, Tadeusz Bartoszewski, Jacek Michałowicz, Dariusz Fabisz, Andrzej Trzeciak, Róża Majorkiewicz -Petrus, Andrzej Pietruszewski-Dąbrowski, Paweł Juckiewicz, Wiesław Krukowski, Barbara Ławnikowska, Jacek Garbowicz, Joanna Mikołajczyk

Biologia

Stanisław Cybulski, Michał Dzwonko, Jan Kucharczyk, Jan Spiralski, Jadwiga Tyliszczak-Kohlman, Teresa Balicki, Irena Kapkowska, Alicja Kazimierowicz, Maria Połeć, Małgorzata Skwarczyńska-Drozdek, Justyna Wejdelek-Zembrzuska, Katarzyna Czarnota-Melska

Geografia

Romuald Sałkiewicz, Genowefa Borkiewicz, Weronika Podgórska-Zajdel-Józefowicz, Antoni Zdanowicz, Józef Ligas, Kazimierz Kozłowski, Jerzy Treliński, Teresa Kaczmarek, Urszula Winiarska, Łucja Turkiewicz, Katarzyna Niemiec, Dorota Zimoch

Matematyka

Stanisław Cybulski, Władysław Szpilka, Henryk Jaskułowski, Bolesław Sulewski, Jan Fikus, Jan Pleszkun, Kazimiera Jasińska, Jan Straburzyński, Feliksa Wojtasiak, Jarosław Gela, Helena Sawicka, M. Goworek, Maria Wilcha, Elżbieta Kumorek, Jadwiga Duda, Elżbieta Markowska, Bolesław Białek, Krystyna Białek, Stanisław Miniach, Andrzej Majewski, Alicja Jeżewska, Ewa Zacłona, Robert Gorockiewicz, Justyna Kuśmierek-Małczak

Fizyka

Franciszek Zielewicz, Henryk Jaskułowski, Zygmunt Michalski, Tadeusz Czobot, Stanisław Kohlman, Henryk Pukijaniec, Katarzyna Mazur, Zbigniew Nowecki, Zbigniew Wróblewski, Krystyna Oczkoś, Natalia Łuczak, Franciszek Apolinarski, Ewa Szczepaniak-Jeżewska, Alicja Jeżewska-Stemplewska, Domicela Sebastian, Aleksander Olifierczuk, Zbigniew Łypko, Marta Antonowicz, Anna Jarmolińska-Tertel, Andrzej Ciesielski, Barbara Pondel-Hendler

Chemia

Franciszek Zielewicz, Maria Kołomycka, Jan Bieniasz, Danuta Niedzielska-Losiak, Ewa Dębska, Jarosław Ceglarz, Małgorzata Lewczyk, Maria Michałowicz, Bogusław Wojtkowiak, Urszula Majewska, Renata Piasecka, Anna Kalińska

Wychowanie fizyczne

Jan Kucharczyk, Halina Badowska, Tadeusz Cyplik, Jan Abramczyk, Marta Żurawska, Janina Witwicka, Małgorzata Szymańska, Bogdan Janowski, Iwona Marciniec, Radosław Abramczyk, Marcin Gąsior, Andrzej Bączykowski, Agnieszka Ławniczek

P.O. – P.W.

Jan Spiralski, Zofia Mikulska-Ratajczyk, Zenon Józefowicz, Władysław Kędziora, Józef Ligas, Teresa Kaczmarek, Zbigniew Łypko, Janina Wiśniewska, ppłk Stanisław Rak, mjr Roman Brymora, mjr Leszek Urbanowski

Z.P.T  Wych. plastyczne

Anna Nowodworska-Lewartowska, Maria Pleszkun, Józef Ratajczak, Kazimierz Władyka, Zbigniew Łypko, Grażyna Graszka

Wychowanie muzyczne

Maria Stachowiak, Agnieszka Stachowiak-Miczulska, Katarzyna Niemiec

Religia

ks.Józef Wojtasiewicz, ks.Euzebiusz Kawalla, ks.Zbigniew Tartak, ks.Tadeusz Stachura, ks.Krzysztof Majewicz, katech. Paweł Juckiewicz, Sławomir Gargasiewicz, ks.Andrzej Maciejewski, ks.Andrzej Grządziel, ks.Paweł Łabaczewski, ks.Dariusz Denuszek, ks. Ireneusz Łuczak, ks.Waldemar Grzyb, ks.Adam Szymański,  katech. Anna Muszyńska, ks. Andrzej Fiołka

Biblioteka

Ludwika Rodziewicz, Beata Kucharczyk, Adela Kosicka, Zdzisława Olszewska, Aneta Bielińska

Wiedza o kulturze

Katarzyna Niemiec

Podstawy przedsiębiorczości

Ewa Zacłona, Monika Cyrulik, Barbara Zimna, Justyna Kusmierek-Małczak       

Informatyka

Andrzej Majewski, Bolesław Białek, Robert Gorockiewicz, Ewa Zacłona, Leszek Pańczak, Juliusz Skorek, Bogumiła Jankowska, Piotr Cieszkowski, Piotr Kojtych,Wojciech Stankiewicz, Marcin Mielnik

Wychowanie do życia w rodzinie           

Mariola Łomonowicz, Dorota Zimoch

Sekretariat i kancelaria szkoły

Franciszka Markun, Henryka Marońska, Waleria Łosieczko, Teresa Antczak, Teresa Dubaniowska, Elżbieta Sienkiewicz, Alina Grotowska, Michał Wesołowski, Stanisława Bonter, Małgorzata Ouring, Lidia Rutkowska, Krystyna Swoboda, Jadwiga Andrzejewska, Irena Gornostaj, Stanisława Kobiałka, Danuta Szmidt, Janusz Popiołek, Kazimierz Jas, Joanna Wiecha, Katarzyna Grabarczyk, Teresa Wietecka, Małgorzata Wolak, Bernadeta Szczepańska, Krystyna Drutel, Agnieszka Kostka, Kamila Lubońska

Woźni szkoły

Roch Morga, Jan Duda, Michał Jadczak, Antoni Gaciarz, Krystyna Jędroszkowiak, Jan Kuła, Marek Bałamut, Zdzisław FiIiks, Krzysztof Tórz, Mirosław Kasprowicz, Tadeusz Pogorzelski

Przewodniczący Komitetu Rodzicielskiego (Rady Rodziców)

Bolesław Jakowicz, Edmund Michalak, Lubomir Szymański, Kazimierz Grodziński, Janusz Leszczyński, Gwidon Maciejewski, Janusz Jacuk, Mieczysław Ławrynowicz, Janusz Oczkowicz, Józef Kowalski, Zbigniew Mocek, Zygmunt Atamanik, Zbigniew Brylak, Wiesław Borzystowski, Wojciech Jachimowicz, Małgorzata Lachowicz-Murawska, Iwona Sondej-Barriga, Liliana Buttler

 

Copyright by R.K.G.                                                                             Jeśli masz jakieś uwagi, albo pomysły - napisz