140x140
Szkolny Ekspert

Korzystanie z usługi wiąże się z wyrażeniem zgody na przesłanie odpowiedzi na podany przez Ciebie adres e-mail

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa K. Baczyńskiego w Nowej Soli jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014

300x200

Szkoła z pasjami

Przekonaj się sam

300x200

Szkoła z tradycjami

Przekonaj się sam

Historia Szkoły

300x200

Szkoła z klasą

Przekonaj się sam

Pogoda

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

OGŁOSZENIA Strona Internetowa LO

Uruchomiliśmy Nową Usługę Szkolny Ekspert On-Line sprawdź.

Manor of Kraszewski family in Romanów – Volyn Salon - 14

Organizacja próbnej matury z języka polskiego w poniedziałek 27.10.2014

Początek egzaminu o godz. 8.00 (uczniowie przychodzą 20 minut wcześniej i ustawiają stoliki)

Sale:

Sala gimnastyczna - klasa 3A, 3B

Aula – klasa 3C, 3D, 3E

Uruchomiliśmy nową usługę Szkolny Ekspert Online - usługa ta jest przeznaczona przede wszystkim dla Rodziców naszych uczniów oraz przyszłych uczniów. Zapraszamy do korzystania.

Instrukcja

  1. Jeżeli jesteśmy ONLINE - wystarczy kliknąć w obrazek, aby rozpocząć rozmowę z dyżurującym OnLine Ekspertem
  2. Jeżeli jesteśmy OFFLINE - wystarczy kliknąć w obrazek, aby zostawić wiadomość, odpowiedź zostanie przesłana na podany adres e-mail.

UWAGA

Znaleziono kartę Kingston micro SD - do odebrania w sekretariacie szkoły

W dniach 08-10.10.2014 roku odbyła się wycieczka klas IIa i IId do Trójmiasta. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: A. Chyżak-Fitas, W. Michajłowska i K. Niemiec. Uczestnicy zebrali się w środę ok. 6.00 pod budynkiem LO i wyruszyli do Malborka – pierwszego punktu programu. Po zapoznaniu się z historią twierdzy krzyżackiej i obejrzeniu pełni jej okazałości, nastąpił ciąg dalszy podróży.

„Człowiek to istota pełna nadziei i pomysłów, które są zaprzeczeniem  tezy, że nic nie możemy zrobić.” Tom Clancy

W tym roku odbywa się XVII edycja kampanii prowadzonej przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Św. Łazarza”. Coroczna akcja ma na celu wdrażanie idei instytucji paliatywno-hospicyjnej oraz pomaganie w poprawie jakości życia osób nieuleczalnie chorych. Ze względu na wzrost liczby zachorowań na nowotwory, pojawiła się koncepcja wybudowania ośrodka dla osób nieuleczalnie chorych w naszym mieście.

Znamy już oficjalne wyniki wyborów do samorządu szkolnego  w tym roku szkolnym.  Przewodniczącą Samorządu Szkolnego została : Klaudia Cedzidło z klasy II f , a jej zastępcą Linda Szołno z klasy II a 

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy

W trosce o Waszą prywatność zdjęcia z Facebook`a będziemy zamieszczać w Galerii LO. Wynikło to ze zmian w polityce prywatności na portalu społecznościowym Facebook.