140x140

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa K. Baczyńskiego w Nowej Soli jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014

300x200

Szkoła z pasjami

Przekonaj się sam

300x200

Szkoła z tradycjami

Przekonaj się sam

Historia Szkoły

300x200

Szkoła z klasą

Przekonaj się sam

Pogoda

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Szkolny Ekspert

Korzystanie z usługi wiąże się z wyrażeniem zgody na przesłanie odpowiedzi na podany przez Ciebie adres e-mail

Red Apple

OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU  ŻYCIA

 

21 listopada 2014 roku w szkole odbyła się Olimpiada Zdrowego Stylu Życia. Z testem zmierzyło się 31 osób. Ze względu na tematykę osoby, które zgłosiły się do udziału reprezentowały głownie klasy biologiczno-chemiczne.

                                                                                                                                 (zdjęcie pochodzi ze strony http://amnesty.org.pl/)

W dniu jutrzejszym tj. 26.11.2014r klasa Ic sprzedaje ciasto, a pieniądze z tej sprzedaży będą przeznaczone na akcję AMNESTY INTERNATIONAL pt.:" Maraton Pisania Listów" Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w tej szczytnej akcji.

Opiekun AMNESTY INTERNATIONAL B. Heinecke

"Kto czyta książki żyje podwójnie" twierdził Umberto Eco.

 

 

W ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" uczniowie klasy 3B: Julita Stramska, Magdalena Rygiel, Agnieszka Bartyzel, Michał Olko, Aleksander Poznański pod przewodnictwem p. Justyny Bojanowskiej udała się do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Soli. 

Amnesty Candle

 

Miło nam donieść, że w tym roku nasza szkoła weźmie udział w Maratonie pisania listów 2014. Organizuje go organizacja Amnesty International, w naszej szkole państwo Bogumiła i Karl Heinecke. Chcesz dowiedzieć się wiecej wejdź w zakładkę Amnesty International - Maraton pisania listów 2014.

POLSKA Loupe   EUROPA

 

Nasi uczniowie : Klaudia Skomoroko i Szymon Grzebielski z kl.I B (pod opieką p.B. Korowackiej) biorą udział w konkursie "Pokaż Polskę Europie". Są autorami pięknych zdjęć.

 

Dużym sukcesem mogą się poszczycić Urszula Filipiak 3C, Aleksandra Kostrzon 3D, które w finale powiatowym tenisa stołowego zajęły 1 miejsce. Sukces jest tym większy, że to już trzeci rok z rzędu, jak nasze dziewczęta są bezkonkurencyjne.

Dziękujemy Gratulujemy

i życzymy  powodzenia w Zawodach Rejonowych

Małgorzata Szymańska

 

W ramach powiatowych rozgrywek "nowosolady"  między szkołami średnimi, nasi uczniowie zajęli czołowe miejsce. Po zaciętym turnieju w badmintonie duet Mateusz Leśniewski 1B i Damian Wiśniewski 2B zajęli 2-miejsce w finale.

Dziękujemy

Małgorzata Szymańska