Nawigacja

Czwartek 08.06.2023

Kalendarz

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

liczba odwiedzin: 5684146

 

Aktualności

 • 5 czerwca 2023, Starosta Nowosolski pani Iwona Brzozowska odebrała promesę na adaptację i wyposażenie nowoczesnej pracowni Odnawialnych Źródeł Energii, która powstanie w LO im KK Baczyńskiego w Nowej Soli. Na realizację projektu otrzymano 75 tys. zł

  W ramach projektu planowany jest zakup zestawów edukacyjnych i modeli pokazowych do pozyskiwania energii z powietrza, wody i słońca. Planowany jest również zakup sprzętu multimedialnego w postaci monitora interaktywnego i zestawów komputerowych. Nowy sprzęt trafi do wyremontowanej w ramach projektu pracowni lekcyjnej🔬☀️

 • Już w czerwcu tego roku uczniowie naszego Liceum wyjadą na 3-dniową wycieczkę dofinansowaną w ramach programu „Poznaj Polskę”!

  44 licealistów naszej szkoły wraz z opiekunami zwiedzi Miasto Królewskie i jego okolice w terminie 12-14 czerwca. W programie :

  - historyczny zespół miasta Krakowa

  - Muzeum Lotnictwa Polskiego

  - Kopalnia Soli w Wieliczce wraz z Muzeum Żup Krakowskich

  - Kopiec Kościuszki

  - Krakowskie drogi Kardynała Stefana Wyszyńskiego

  Dofinansowanie w wysokości 15 tysięcy złotych pozwoli młodym ludziom na łatwiejszy dostęp do dziedzictwa kulturowego, umożliwi udział w poznawaniu zabytków i świadectw historii.

Aktualności

Kontakt

 • Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli
  ul. Gimnazjalna 9
  67-100 Nowa Sól
 • (+48) 068 4583894
  Tel./Fax (+48) 068 4583895
  e-mail lonsol@poczta.onet.pl

Galeria zdjęć