Nawigacja

Niedziela 25.02.2024

Kalendarz

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

liczba odwiedzin: 5999795

 

Aktualności

 • W ramach realizacji projektu "Critical Thinking - a crucial 21st century skill" zespół nauczycielek naszego Liceum gościł w Bolonii. Więcej informacji o tej wyprawie śladami Kopernika oraz wiele zdjęć można znaleźć w zakładce Akredytacja

 • Miło nam donieść o sukcesie naszego ucznia Mikołaja z kl. 4C, który zakwalifikował się do finałowego (III) etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej, organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w kategorii klas maturalnych.

  Etap ten odbędzie się również w Krakowie w dniu 1 marca 2024.

  Życzymy powodzenia i otrzymania wymarzonego indeksu na kierunek chemiczny UJ.

 • W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział w międzynarodowym projekcie realizowanym przez Żydowskie Muzeum Galicja, które od wielu lat jest polskim koordynatorem Projektu Krokus, zainicjowanym przez Holocaust Education Trust Ireland.

  W ramach projektu 8 listopada 2023 roku zasadziliśmy 100 cebulek żółtych krokusów, które mają upamiętniać dziecięce ofiary II wojny światowej i Holokaustu.

  Projekt Krokus to niezwykle ważna i wartościowa inicjatywa, która została rozpoczęta przez Fundację Holocaust and Education Trust Ireland. Jej celem jest upamiętnienie ponad 1,5 miliona dziecięcych ofiar Holokaustu, a także pamięć o innych ofiarach zbrodni ludobójstwa.

Aktualności

Kontakt

 • Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli
  ul. Gimnazjalna 9
  67-100 Nowa Sól
 • (+48) 068 4583894
  Tel./Fax (+48) 068 4583895
  e-mail lonsol@poczta.onet.pl

Galeria zdjęć